Aleric Deslo Active

produkt dostępny bez recepty, płyn,

Desloratadyna (desloratadine)

, US Pharmacia

Dawka:

0,5 mg/ml

Opakowanie:

60 mililitrów
dostępny, cena 25,59 zł
25,59 zł

(0,43 zł / ml)

Opis Aleric Deslo Active

Płyn Aleric Deslo Active to lek bez recepty. Tzw. nazwą międzynarodową tego leku jest desloratadine i jest to także substancja aktywna tego preparatu. Według klasyfikacji anatomiczno-terapeutyczno-chemicznej (ATC) lek Aleric Deslo Active jest przypisany do kategorii R06AX. Kategoria ta (wg klasyfikacji ATC) to: układ oddechowy, leki przeciwhistaminowe, preparaty przeciwhistaminowe do stosowania wewnętrznego, inne. Aleric Deslo Active jest dostępne w dawce 2,5 mg/5 ml w opakowaniach: 60 mililitrów. Producent tego preparatu to US Pharmacia.

Kategorie Aleric Deslo Active

Podmiot odpowiedzialny Aleric Deslo Active

USP Zdrowie Sp. z o.o.
ul. Poleczki 35
02-822 Warszawa
Polska
pv@usp.pl

Składniki Aleric Deslo Active

  • Substancja czynna: desloratadyna. Każda tabletka powlekana zawiera 5 mg desloratadyny.

  • Substancje pomocnicze: mannitol, celuloza mikrokrystaliczna, skrobia żelowana, powidon K30, kwas cytrynowy jednowodny, kroskarmeloza sodowa, krzemionka koloidalna bezwodna, magnezu stearynian, hypromeloza, tytanu dwutlenek (E171), makrogol 400.

Ulotka produktu Aleric Deslo Active

Przeczytaj dane na temat składników, podmiotu odpowiedzialnego i ewentualnych ostrzeżeń.

Claritine Active

tabletki o przedłużonym uwalnianiu, 6 tabletek

Clatra Allergy

tabletki, 10 tabletek

15,95 zł

Allegra

tabletki powlekane, 10 tabletek

14,99 zł

Fenistil

krople, 20 mililitrów

33,95 zł

Lirra Gem

tabletki powlekane, 7 tabletek

2,99 zł

Hitaxa Fast

tabletki ulegające rozpadowi w jamie ustnej, 10 tabletek

16,59 zł

Claritine Allergy

tabletki, 7 tabletek

19,59 zł

71,79 zł

Hitaxa Fast Junior

tabletki ulegające rozpadowi w jamie ustnej, 10 tabletek

18,59 zł

Aleric Deslo Active

tabletki ulegające rozpadowi w jamie ustnej, 10 tabletek

12,99 zł