Vemonis Femi

produkt dostępny bez recepty, tabletki powlekane,

Metamizol (metamizole)

,

Kofeina (caffeine)

,

Drotaweryna (drotaverine)

, Adamed

Dawka:

400 mg + 60 mg + 40 mg

Opakowanie:

12 tabletek
dostępny, cena 21,95 zł
21,95 zł

(1,83 zł / szt.)

Opis Vemonis Femi

Tabletki powlekane Vemonis Femi to lek bez recepty. W jego skład wchodzą następujące substancje: caffeine, drotaverine, metamizole - jest to więc tzw. preparat wieloskładnikowy. Według klasyfikacji anatomiczno-terapeutyczno-chemicznej (ATC) lek Vemonis Femi jest przypisany do kategorii N02BB. Kategoria ta (wg klasyfikacji ATC) to: ośrodkowy układ nerwowy, leki przeciwbólowe, inne leki przeciwbólowe i przeciwgorączkowe, pirazolony. Vemonis Femi jest dostępne w dawce 400 mg + 60 mg + 40 mg w opakowaniach: 12 tabletek, 6 tabletek. Producent tego preparatu to Adamed.

Kategorie Vemonis Femi

Podmiot odpowiedzialny Vemonis Femi

ADAMED PHARMA SPÓŁKA AKCYJNA
ul. Mariana Adamkiewicza
05-152 Pieńków
Polska
faktury@adamed.com

Składniki Vemonis Femi

  • Substancje czynne: 400 mg metamizolu sodu w postaci metamizolu sodu jednowodnego, 40 mg chlorowodorku drotaweryny i 60 mg kofeiny w 1 tabletce.

  • Substancje pomocnicze: rdzeń tabletki: celuloza mikrokrystaliczna, jednowodna laktoza (116,76 mg), krospowidon typ A, talk, stearynian magnezu; otoczka tabletki Opadry AMB biała: alkohol poliwinylowy, dwutlenek tytanu (E 171), talk, lecytyna sojowa (0,68 mg), guma ksantan.

Produkt zawiera 27,6 mg sodu.

Jak stosować Vemonis Femi

Zalecane dawkowanie preparatu Vemonis Intense wynosi 1-2 tabletek dwa lub trzy razy na dobę, nie częściej niż co 6-8 godzin. Maksymalna dobowa dawka leku wynosi 6 tabletek. Tabletki należy stosować w całości, popijając odpowiednią ilością wody.

W przypadku, gdy objawy się nasilają lub nie ustąpią po 3-5 dniach stosowania leku, zaleca się konsultację z lekarzem.

Jak przechowywać Vemonis Femi

Lek należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci w temperaturze poniżej 30°C.

Ulotka produktu Vemonis Femi

Przeczytaj dane na temat składników, podmiotu odpowiedzialnego i ewentualnych ostrzeżeń.

Solpadeine

tabletki musujące, 24 tabletki

Migea

tabletki, 4 tabletki

33,95 zł

Olfen Patch

plaster, 5 plastrów

Ketonal active

kapsułki, 20 kapsułek

26,99 zł

Apap

tabletki powlekane, 24 tabletki

18,59 zł

Pyralgina

tabletki, 20 tabletek

26,95 zł

36,95 zł

Pedicetamol

płyn, 60 mililitrów

29,59 zł

Paracetamol Accord

tabletki, 50 tabletek

Traumon

żel, 100 gramów

51,95 zł