Claritine Active

produkt dostępny bez recepty, tabletki o przedłużonym uwalnianiu,

Loratadyna (loratadine)

,

Pseudoefedryna (pseudoephedrine)

, Bayer

Dawka:

5 mg + 120 mg
brak ofert

Opakowanie:

6 tabletek
niedostępny
■■

Opis Claritine Active

Claritine Active to lek zawierający substancje czynne loratadynę i pseudoefedrynę. Wskazany jest w leczeniu objawów okresowego, alergicznego zapalenia błony śluzowej nosa, którym towarzyszy jej przekrwienie.

Kategorie Claritine Active

Składniki Claritine Active

  • substancje czynne: loratadyna (5 mg) i pseudoefedryny siarczan (120 mg);
  • substancje pomocnicze: laktoza jednowodna, skrobia kukurydziana, powidon, magnezu stearynian, guma akacjowa, cukier granulowany, wapnia siarczan dwuwodny, wapnia siarczan bezwodny, guma różana, zeina, kwas olejowy, mydło neutralne, talk, celuloza mikrokrystaliczna, tytanu dwutlenek, wosk biały, wosk Carnauba.

Jak stosować Claritine Active

  • lek należy zawsze stosować dokładnie tak, jak to opisano w ulotce dla pacjenta lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty;
  • zalecana dawka leku Claritine Active to 1 tabletka dwa razy na dobę (co 12 godzin), którą należy połknąć w całości, popijając szklanką wody, niezależnie od posiłków;
  • bez zalecenia lekarza nie należy przyjmować leku dłużej niż przez 10 dni.

Jak przechowywać Claritine Active

Przechowywać w temperaturze poniżej 25°C.

Ulotka produktu Claritine Active

Przeczytaj dane na temat składników, podmiotu odpowiedzialnego i ewentualnych ostrzeżeń.

Clatra Allergy

tabletki, 10 tabletek

15,95 zł

Allegra

tabletki powlekane, 10 tabletek

14,99 zł

Fenistil

krople, 20 mililitrów

33,95 zł

Lirra Gem

tabletki powlekane, 7 tabletek

2,99 zł

Hitaxa Fast

tabletki ulegające rozpadowi w jamie ustnej, 10 tabletek

16,59 zł

Claritine Allergy

tabletki, 7 tabletek

19,59 zł

71,79 zł

Hitaxa Fast Junior

tabletki ulegające rozpadowi w jamie ustnej, 10 tabletek

18,59 zł

Aleric Deslo Active

tabletki ulegające rozpadowi w jamie ustnej, 10 tabletek

12,99 zł

Loratadyna Pylox

tabletki, 10 tabletek

13,59 zł