Claritine Allergy

produkt dostępny bez recepty, syrop,

Loratadyna (loratadine)

, Bayer

Dawka:

1 mg/ml

Opakowanie:

60 mililitrów
dostępny, cena 25,99 zł
25,99 zł

(0,43 zł / ml)

Opis Claritine Allergy

Claritine Allergy syrop to produkt leczniczy o działaniu przeciwalergicznym, który zawiera loratadynę. Wskazaniem do jego stosowania jest alergiczne zapalenie błony śluzowej nosa oraz przewlekła pokrzywka idiopatyczna. Do stosowania u dorosłych i dzieci o masie ciała powyżej 30 kg. Lek występuje w postaci syropu.

Kategorie Claritine Allergy

Podmiot odpowiedzialny Claritine Allergy

Producent
BAYER sp. z o.o.
Aleje Jerozolimskie 158
02-326 Warszawa
Polska

Składniki Claritine Allergy

  • substancja czynna: loratadyna (1 ml syropu zawiera 1 mg loratadyny. 5 ml syropu (1 miarka) zawiera 5 mg loratadyny);
  • substancje pomocnicze: glikol propylenowy, gliceryna, kwas cytrynowy jednowodny (E 330), sodu benzoesan (E 211), sacharoza, aromat brzoskwiniowy, woda oczyszczona.

Jak stosować Claritine Allergy

Dorośli i dzieci w wieku powyżej 12 lat oraz dzieci w wieku 6-12 lat o masie ciała powyżej 30 kg: 10 ml syropu (2 miarki o pojemności 5 ml) raz na dobę.

Lek można przyjmować niezależnie od posiłków. Nie jest konieczne popijanie syropu wodą lub innymi płynami.

Więcej zaleceń znajduje się w ulotce dla pacjenta.

Jak przechowywać Claritine Allergy

Przechowywać w temperaturze poniżej 25°C.

Okres ważności po pierwszym otwarciu butelki to 1 miesiąc.

Ulotka produktu Claritine Allergy

Przeczytaj dane na temat składników, podmiotu odpowiedzialnego i ewentualnych ostrzeżeń.

Claritine Active

tabletki o przedłużonym uwalnianiu, 6 tabletek

Clatra Allergy

tabletki, 10 tabletek

15,95 zł

Allegra

tabletki powlekane, 10 tabletek

14,99 zł

Fenistil

krople, 20 mililitrów

33,95 zł

Lirra Gem

tabletki powlekane, 7 tabletek

2,99 zł

Hitaxa Fast

tabletki ulegające rozpadowi w jamie ustnej, 10 tabletek

16,59 zł

Claritine Allergy

tabletki, 7 tabletek

19,59 zł

71,79 zł

Hitaxa Fast Junior

tabletki ulegające rozpadowi w jamie ustnej, 10 tabletek

18,59 zł

Aleric Deslo Active

tabletki ulegające rozpadowi w jamie ustnej, 10 tabletek

12,99 zł