Ibuprom

produkt dostępny bez recepty, tabletki powlekane,

ibuprofen

, US Pharmacia

Dawka:

200 mg

Opakowanie:

24,95 zł

(1,25 zł / szt.)

Opis Ibuprom

Tabletki powlekane Ibuprom to lek bez recepty. Tzw. nazwą międzynarodową tego leku jest ibuprofen i jest to także substancja aktywna tego preparatu. Według klasyfikacji anatomiczno-terapeutyczno-chemicznej (ATC) lek Ibuprom jest przypisany do kategorii M01AE. Kategoria ta (wg klasyfikacji ATC) to: układ mięśniowo-szkieletowy, leki przeciwzapalne i przeciwreumatyczne, niesteroidowe leki przeciwzapalne i przeciwreumatyczne, pochodne kwasu propionowego. Ibuprom jest dostępne w dawce 200 mg w opakowaniach: 96 tabletek, 10 tabletek, 50 tabletek. Producent tego preparatu to US Pharmacia.

Kategorie Ibuprom

Podmiot odpowiedzialny Ibuprom

USP Zdrowie Sp. z o.o.
ul. Poleczki 35
02-822 Warszawa
Polska
pv@usp.pl

Składniki Ibuprom

  • Substancja czynna zawarta w jednej tabletce: ibuprofen 200 mg
  • Substancje pomocnicze: celuloza mikrokrystaliczna, skrobia żelowana, skrobia kukurydziana , guma Guar, talk, krospowidon, krzemionka koloidalna, utwardzany olej roślinny, hydroksypropyloceluloza, kaolin, sacharoza, żelatyna, glikol polietylenowy, cukier konfekcjonowany, guma akacjowa, dwutlenek tytanu, węglan wapnia, wosk Carnauba, barwniki Opalux White AS 700 i tusz Opacode Black S-1-17823

Jak stosować Ibuprom

Stosuj 1 do 2 tabletek co 4 do 6 godzin. Maksymalna dobowa dawka to 6 tabletek. Tabletki popijaj wodą, przyjmuj je w trakcie lub po posiłku. Nigdy na czczo, aby nie podrażniać żołądka.

Jak przechowywać Ibuprom

Lek przechowuj w temperaturze poniżej 25°C w oryginalnym opakowaniu.

Ulotka produktu Ibuprom

Przeczytaj dane na temat składników, podmiotu odpowiedzialnego i ewentualnych ostrzeżeń.

Solpadeine

tabletki musujące, 24 tabletki

Migea

tabletki, 4 tabletki

33,95 zł

Olfen Patch

plaster, 5 plastrów

39,75 zł

Ketonal active

kapsułki, 20 kapsułek

26,99 zł

Apap

tabletki powlekane, 24 tabletki

18,59 zł

Vemonis Femi

tabletki powlekane, 12 tabletek

21,95 zł

Pyralgina

tabletki, 20 tabletek

26,95 zł

36,95 zł

Paracetamol Accord

tabletki, 50 tabletek

Pedicetamol

płyn, 60 mililitrów

29,59 zł